STILLINGEN

LangeLand Cup 2019
Deltager nummerNavnNiveauArterSamlet antal1 points fisk (gram)2 points fisk (gram)StrafminutterArt-scoreAntal score2 gr. ScorestrafScoreStørste fladfisk (gr)Størst torsk (gr)Største havørred/laks (gr)
1Asger FrøsigElite352490200050004990
2Thomas HøgedalElite12870020001070
3john justBegynder00
4Ronny LarsenBegynder11440440
5Martin SørensenBegynder-Camp1260002000800
6Kim Sandager NielsenBegynder00
7Niels WestergaardBegynder231100100030002400
8Martin Westergaard HansenBegynder121220020001420
9Peter JannsBegynder12860020001060
10Rune BindzusØvet341535200040003935
11Morten JakobsenØvet121020020001220
12Frederik Waneck BorelloØvet00
13Uffe KnudsenØvet00
14Jørgen Bang-JensenBegynder00
15Kenneth HedegaardØvet12920020001120
16Thomas Vangsgaard LarsenØvet231100100030002400
17Göran LundinElite00
18Christian SlothBegynder12970020001170
19Tom IvøØvet00
20Kenneth Kjær NielsenBegynder12880020001080
21Fredrik Svarre NielsenBegynder231320100030002620
22Marcus Cold PræstholmBegynder00
23Michael CadoviusBegynder231330100030002630
24Søren Due-AndersenØvet1249002000690
25Nikolaj meyerElite242000100040003400
26Martin Nørregaard NielsenØvet1265002000850
27Rasmus Gansted BrinkØvet121130020001330
28Claus ØsterØvet23910100030002210
29Nils HalkjærØvet00
30Stefan Mundt SvendsenElite231390100030002690
31Frederik Nairn MarkussenBegynder12820020001020
32David BaggeØvet241510100040002910
33Morten NielsenBegynder121160020001360
34Nicolai KarlsenBegynder23900100030002200
35Martin SchouBegynder00
36Daniel JohannsenBegynder231550100030002850
37Klaus SimonsenØvet232000100030003300
38William Skals jensenBegynder-Camp00
39Henrik SiigElite121000020001200
40Barbara SeiderBegynder-Camp00
41jesper JensenBegynder-Camp00
42Rasmus Emil jensenBegynder-Camp00
43Sebastian FiskerBegynder121030020001230
44Kasper NimBegynder-Camp00
45Martin JørgensenØvet231470100030002770
46Søren FiskerBegynder00
47Jørgen LøeElite35239021502000500430091902150
48Ørjan DyrnesElite35198025102000500502095002510
49Marie Amalie RyeBegynder-Camp1152001000620
50Carsten HaandbækBegynder-Camp111060010001160
51Mads Kirk IversenBegynder1258002000780
52Kewin H JakobsenElite231140100030002440
53Joakim LangaaØvet12830020001030
54Frank Kjær IversenBegynder12860020001060
55Lasse andersenBegynder24108017901000400358060601100
56Andreas BinickiBegynder2336901000300049902390
57Eva holmgreenBegynder121130020001330
58Murat SahinerElite36890499020006009980134702390
59Morten TroppØvet1263002000830
60Rene GulaerØvet2327101000300040101950
61Henrik KongensbjergBegynder1125001000350
62Bo HjelmElite12940020001140
63Klaus MulvadElite35109039802000500796011550
64Steffen thomsenØvet00
65Ninna KofodØvet23470650100030013003070
66Eric RückerBegynder34169021902000400438084702190
67Carsten HaandbækBegynder00
68Kasper BondeBegynder1265002000850
69Jonas MeyerBegynder-Camp1275002000950
70Daniel Bach PedersenBegynder-Camp00
71Morten KlejnstrupBegynder00
72Claus FredsgaardØvet1247002000670
73Simon Holmgaard klauseØvet00
74Grzegorz GolabekElite23107020301000300406064302030
75Krzysztof CybulskiElite2393020201000300404062702020
76Marek ZiomekElite121230020001430
77Jacek MalinowskiElite23146021501000300430070602150
78Michal PaczkowskiØvet231280100030002580
79Sebastian TabaczykElite121100020001300
80Maciej JaworskiElite121410020001610
81Anders SigaardBegynder-Camp00
82Knud MunkBegynder231670100030002970
83Giuke DahlElite241500100040002900
84Simon DanmarkElite00
85Mo joØvet22870100020002070
86Danil TorralvoBegynder1269002000890
87Andreas DøringØvet237301340100030026804710
88Morten HøjgaardØvet1272002000920
89Begynder-Camp00
90Begynder-Camp00
91Begynder-Camp00
92Begynder-Camp00
93Begynder-Camp00
94Begynder-Camp00
95Begynder-Camp00
96Begynder-Camp00
97Begynder-Camp00
98Begynder-Camp00
99Begynder-Camp00
100Begynder-Camp0